even een blogje tussen door, van de week maak ik weer een blog over keano :)
We zijn aan het verhuizen.
Tja dat ging echt mega snel vorige week dinsdag kregen we tehoren dat we de woning mochten hebben envrijdag al de sleutel gekregen.. dus we zijn al flink aan het klussen daar.
We wonen nu in een luxe appartement met een mega uitzicht over Arnhem en de Rijn, het appartement bestaat voornamelijk uit glas van boven tot aan beneden... alleen zijn daar door ook wat problemen, het TOCHT enniet z'n beetje ook.. We hebben het ruim een jaar aangegeven dat dit niet ging maar ze hadden ruzie met de aannemer en we moesten dus wachten.
Ik had er genoeg van, om weer een winter in de kou te zitten en daarbij tocht is slecht voor een baby.
Dus we hebben urgentie gekregen en hebben nu een mooi hoekhuis MET een TUIN JAAAAh hahah we hebben een TUIN!!!!
echt super voor keano straks, en trouwens ook voor ons, lekker in de zomer eten buiten enz.
Maar nu komt het hahaha ik woon tegen de dijk aan, en laat het nou de zelfde dijk zijn die maar net het water kan houden, nog een paar meter en het komt erover heen!!!
Ja gelukkkig heb ik tot 7 feb de sleutel van ons app, dus als het fout ga , zit ik dus hoog en droog haha.
Hoop echt dat het goed gaat heb net alles geverfd en zaterdag gaat de vloer erin :)
Nou ga maar weer eens dozen inpakken en maandag krijgen jullie een keano-blog!!
Liefs Aman
reacties (0)